לקביעת תור והתייעצות: 052-6484667

אימון רגשי אישי וזוגי

 

כאבים פיזיים רבים ומחלות רבות נוצרות כתוצאה מחסמים רגשיים.

כשנולדנו, מרכזי הרגש שלנו היו פתוחים ויכולנו לבטא את הרגשות שלנו באופן חופשי.

האנרגיה זרמה בגופינו באופן חופשי ועל כן מנגנוני הריפוי של הגוף עבדו בצורה מושלמת.

ככל שגדלנו, החל להצטבר לו כאב רגשי הולך וגדל בתוך גופינו.

מקור של כאב זה הוא כל מה שפירשנו בעברנו כלא אהובים. בכל פעם שצעקו עלינו (אפילו כדי להגן עלינו בתור ילדים קטנים), עזבו אותנו (אפילו לרגע) ושמו לנו גבולות (גם אם זה לטובתנו), פירשנו את זה שלא אוהבים אותנו והחל להצטבר לו גוף כאב בתוכנו.

היות ואהבה היא המזון הרגשי הראשון שלנו בתור תינוקות, היא מילאה את כל עולמנו וכשהחל הכאב לחדור למערכות שלנו, הוא התפרש כסכנת חיים ונמנענו מלגשת אליו.

אך לצערינו, רגשות מתדר נמוך שמצטברים בגופינו, לא עושים טוב לגוף ולא לנפש.

חוסר הידע שלנו והיכולת שלנו לגשת לכאב זה, לא העלים אותו אלא ההיפך: ההדחקה גרמה לו לגדול בהתמדה ולהרוס כל חלקה טובה בנפש ובגוף.

זאת הסיבה שאנשים לא חיים במלוא הרגש: במלוא האהבה, במלוא ההתלהבות, במלוא השמחה, כי יש משהו מעיב בתוכם שלא נותן לרגשות הללו דרור.

אימון רגשי מביא אותך לתוצאות שאתה רוצה ליצור בחייך תוך כדי שימת דגש על הרגשות הללו ואיך לבטא אותם בצורה נכונה ומודרכת.

התהליך הינו תהליך מובנה שמטרתו לגרום לכך שנהיה יותר מודעים לדרך התנהגותינו ותגובותינו ונדע מה מפעיל אותנו ומתי. אנחנו עוברים תהליך חקירה שכלית יחד עם תהליך רגשי בו אנחנו מרוקנים את מצבור הכאב שצברנו מאז שהיינו ילדים ועד היום.

תהליך הניקוי הזה הוא תהליך ניקוי גם לגוף והוא משחרר מטענים רגשיים וגורם להזרמת האנרגיה בגוף שלנו ולמערכות הגוף שלנו לעבוד בצורה טובה יותר.

כך תוכל מערכת החיסון שלנו להתחזק, מערכת העיכול שלנו לעכל יותר נכון (גם עיכול רגשי) ולספוג חומרים חיוניים לגופינו שיעזרו לכל מערכות הגוף להתנהל יותר טוב.

בדרך זו אנחנו מטפלים בגורם המחלה או הכאב וכך גם מוודאים שהוא לא יחזור לגופינו.

אימון זוגי

במסע שלנו לתוך עצמנו אנחנו פוגשים בבן זוגנו. בהתחלה הכל נראה נפלא וניצוצות נראים באויר. לאחר זמן מה, השגרה מתחילה לחדור ואנו מאבדים את המקום של ההתלהבות הראשונית.

במקרה הטוב רובנו נסחפים לשגרת משפחה מפרכת ומעוורת. מעוורת אותנו לצרכים שלנו ושל בן זוגנו כי אנחנו עסוקים בילדים שלנו. הקשר הופך להיות פונקציונלי ומעשי בלבד והתקשורת הופכת להיות נדירה. במקרה הגרוע יותר מתחילים להיווצר חיכוכים ומריבות, כפתורים רגשיים נלחצים וההרגשה היא ש: הוא לא רואה אותי, לא אכפת לה ממני, וכו'. כל אחד מאשים את השני והדרך לרבנות מתקצרת.

בעלי ואני מציעים לכם דרך אחרת לחוות את הזוגיות שלכם. דרך של מסע לנבכי עצמכם. בסדרת אימונים תכירו את עצמכם טוב יותר ותבינו מתוך מה אתם פועלים. תתחברו לקבלה ואהבה עצמית וכך יהיה קל יותר גם להתחבר לבן זוג, לחמול אותו ולגשר בין הפערים.

אנחנו עברנו את התהליך בעצמנו והגענו למקומות גבוהים ביותר בזוגיות שלנו. מהאשמה הדדית התחלנו לקחת אחריות על עצמנו ולראות את החלק שלנו בנושא זה. למדנו להכיל אחד את השני באופן יותר נכון וליצור אוירה מרגיעה ואינטימית.

אנחנו מזמינים אתכם להציץ לתוך חיינו וללמוד את הכלים שאנחנו למדנו והתפתחנו מהם.

יצירת קשר
שם ומשפחה
טלפון
אימייל
תודה שפנית!
אצור עימך קשר בהקדם האפשרי