* טיפוס מים

מייצג את החורף.

כמו החורף אשר מייצג את הכניסה פנימה לרבדים עמוקים ונסתרים על מנת לבצע עבודה פנימית אמיתי, כך טיפוסי המים מחפשים את תכלית החיים, את האמת ואת המשמעות לחייהם.
יש להם איפוק, התבודדות ומסתוריות.
הם שואפים לתקשורת וליציאה מהמעגל הפנימי האישי שלהם ולמצוא פתרונות מנטאליים לבעיות רגשיות.
הגישה של טיפוס מים היא שלכל תופעה יש סיבה והוא ישקוד על מנת להגיע למהותם של הדברים, לאמת.
כמו תכונת המים שמקבלים את צורת הכלי אליהם הם נשפכים, כך טיפוס זה יודע להסתגל לשינויים. במצב לא מאוזן עלול להגיע למצבים של ביטול עצמי.
טיפוס מים ההוא אנונימי מטבעו ולכן קשה יהיה לו לעמוד מול קהל.
הוא מצטיין בקפדנות, רצינות, נוקשות ורגישות. מתאים לו להיות פסיכולוג. הוא יונע יותר על ידיד יראת הכבוד מאשר מתוך פחד.
כמו כן, מיוחסים לו תכונות של יכולת הקשבה וירידה לעומקם של הדברים בדומה למים שקטים החודרים עמוק. הוא רגוע, סגור בתוך עצמו ושולט בהופעתו.
טיפוסי מים חוקרים בפקחות רבה את צפונות החיים עד שהם מבינים את טיב המציאות שלהם ושל סביבתם. לעיתים הוא חי בניתוק מהמציאות, היות והוא חי בעולם של רעיונות וחזון הממוקדים אל הפנים העמוק ביותר שלו.
כמו המים שזורמים, כך טיפוס המים זורם, יצירתי ושופע רעיונות. טיפוסי מים רבים הם אמנים.
במצבי חוסר איזון
נשלטים על ידי הפחד ואופיים יהיה מקובע. לא יהיו הישגיים ויזדקקו באופן תמידי לתמיכה מאנשים אחרים. כמו כן, לא יבטחו בשיקול דעתם, ולכן ימנעו ממחלוקות. אופיים יהיה קר מבחינה מנטלית ורגשית.
עודף
טיפוס זה אינו נוטה להשמנה ושריריו מתוחים אבל אלסטיים.
המראה שלהם מעט שחור, פניהם ואופיים נראים חזקים אבל הם חברותיים וחמים. יש להם נטיה להגזים ביחסי מין. אם הקיבה או המעיים חלשים, עליהם להתחשב בחולשות אלו.
הם אנשים חרוצים ועובדים קשה למחייתם.
חוסר
טיפוס זה מפתח לעיתים קרובות חולשה מינית, אולם אם הכבד חזק תתחזק גם האנרגיה המינית. יש להם מראה שחור. הם בדרך כלל רזים, נבונים ובוחרים בעבודות שאינן פיזיות.
יש להם קיבה חזקה וכך גם המעיים. יש להם נטייה לתחושת קור בכפות הרגליים והידיים והם עלולים לפתח בעיות נשימה. אם יתגברו על כך, יהיו חזקים בהמשך חייהם.
עבודת יתר במשך זמן ממושך תגרום לבעיות רציניות. עליהם להכיר במגבלותיהם וביכולתם בעבודה.
עליהם לשים לב לבעיות במערכת השן או למחלות הקשורות לסירקולציה.
מבנה גוף ומראה כללי: עגלגל, שפתיים עבות, עור רך וגמיש, שיער מבריק וידיים שמנות. הפנים וצורת הגוף מעוגלים. לעיתים יראו עיגולים כהים תחת העיניים. קולם עשוי להיות עמוק וצרוד. התנועות שוטפות אך נראות מגושמות.
(לא תמיד המראה יכלול את כל המרכיבים הנ"ל)


בעיות פיזיות: לעיתים קרובות עייפים ונוטים לסבול מכאבי גב תחתון וברכיים בעמידה ממושכת. בעיות בעצמות או בשמיעה ובהרבה מקרים הם מקריחים מוקדם. נוטים לפחדים שונים. שבץ, מחלות כבד.
יצירת קשר
שם ומשפחה
טלפון
אימייל
תודה שפנית!
אצור עימך קשר בהקדם האפשרי